Start!

Po wszystkich przygodach, upewniliśmy się, że nie ma rzeczy niemożliwych! Po długiej i wyczerpującej podróży o 3 nad ranem dotarliśmy do Rowów, gdzie czekała już na nas Pani Sołtys Jadwiga Fudala. Zostaliśmy niesamowicie ciepło przyjęci, za co z całego serca dziękujemy! Dzień rozpoczęliśmy od Mszy Świętej, po której rozdawaliśmy ulotki informujące o akcji. Byliśmy miło zaskoczeni, ponieważ usłyszeliśmy mnóstwo słów wsparcia. Mieszkańcy opowiadali nam, że wiedzą o akcji z lokalnych mediów, którym również serdecznie dziękujemy za zainteresowanie!

Już za 20 minut…(Link do pisma online: https://www.petycjeonline.com/lek_dla_chorych_na_chorob_niemanna_pick_typu_c)

Opublikowany przez Supermoc dla życia na 29 styczeń 2017

 

Szybkie śniadanie i zajęcie miejsc startowych na nowej promenadzie w Rowach. I tutaj po raz kolejny zostaliśmy pozytywnie zaskoczeni i zbudowani tak wielką chęcią pomocy i wsparcia! Na starcie czekała na nas Pani Wójt Gminy Ustka Anna Sobczuk-Jodłowska, która ze wzruszeniem przywitała nas na starcie. Obecność tak wielu osób na starcie i wspaniałej organizacji wzbiła się ponad nasze oczekiwania! Licznie zgromadzili się mieszkańcy oraz m.in. lokalni biegacze z Gminy Ustka, Klub Sportowy Wybrzeże, Słupskie Towarzystwo Osób Pozytywnie Aktywnych STOPA oraz Zespół Szkół Samorządowych w Objeździe, którzy wraz z Natalią wyruszyli w trasę.

 

Ruszamy

Opublikowany przez Supermoc dla życia na 29 styczeń 2017

 

Już podczas samego startu napływało do nas mnóstwo smsów, wiadomości ze wsparciem od Rodziców Natalii, chłopców, od osób wspierających nas z Dobczyc i okolic – księdza Łukasza Michalczewskiego, Fundacji Misericors, wolontariuszy, oraz wielu użytkowników na naszym fanpage. To był prawdziwy start z SUPER MOCĄ! Odliczanie, niesamowita energia, wszystko dla Krzysia i Patryka! Rowy – jesteście niesamowici!

Zaraz dotrzemy na pierwszy postój w Słupsku. Po 24 przebiegniętych kilometrach, Natalia przesiada się na rower. Zachęcamy także do podpisów petycji online, przygotowanej przez Stowarzyszenie Pomocy Chorym Dzieciom LIVER, do którego należy Krzyś dostępną TUTAJ.

Oglądnijcie fotogalerię zdjęć i.. bądźcie z nami!

 

Copyright © 2018. All Rights reserved

SpaceDigital.pl