Coraz bliżej celu

Podczas dzisiejszej trasy wkroczyliśmy do województwa małopolskiego. Nasz cel już coraz bliżej!

Po wczorajszej pełnej emocji wizycie w Warszawie, rozpoczęliśmy bieg z Jędrzejowa do Cianowic, pokonując 64 km. Na trasie dołączyła do nas wolontariuszka Iwona, która zrobiła Natalii nie lada niespodziankę! Wspólnie przebiegły 4 km, po których Natalia wsiadła na rower, pokonując na nim dystans aż do samych Cianowic.

Dzisiejszy dzień był jednocześnie najzimniejszy jak do tej pory. Od rana towarzyszyła nam ujemna temperatura -7 stopni. Dodatkowo pojawiło się więcej utrudnień terenowych – Trasa dzisiaj zaczęła się pod górkę i z górki, zaczyna się odczuwać nasz podkrakowski klimat. Było dość ciężko, zmęczenie daje o sobie znać – relacjonuje Natalia.

Na trasie odwiedziła nas także ekipa telewizyjna TVP, która nakręciła materiał do programu Teleexpress. Dzisiaj nocujemy w Krakowie, jutro wracamy na trasę przedostatniego dnia biegu z Cianowic do Wieliczki. – Było wiele refleksji podczas pokonywania trasy, o których chcę opowiedzieć na zakończeniu. Zostało już tak niewiele, ale im bliżej tym ciężej chociaż mogłoby wydawać się ze jest na odwrót. Nie mogę doczekać się spotkania z najbliższymi w sobotę – mówi Natalia.

My również nie możemy doczekać się tego spotkania, dlatego zapraszamy wszystkich, by wspólnie przywitać Natalię na mecie i wspólnie dopingować ją na ostatnich metrach biegu!

Copyright © 2018. All Rights reserved

SpaceDigital.pl